Letošní farní  léto je ve znamení oprav a výstavby a práce slibně pokračují. Ve Skřipově je již položena nová dlažba pro stavbu hospodářského zázemí fary a garáže (financováno soukromými sponzory). Je provedena první část opravy klenby kostela (sponzorováno obcí Skřipov) – havarijní prasklina v levé části klenby (prakticky už je pouze jiný odstín malby), takže se mohlo začít uklízet (další zpevňující práce se budou dít v horní části kostela nad klenbou – tzv. na půdě).

A v Jakubčovicích (sponzorováno městem Hradec n. Moravicí) se odstranila stará vlhká omítka a instalovala se nová elektroinstalace, teď už jenom speciální omítky a úpravy proti vlhkosti a může se začít malovat.

Děkujeme všem farníkům Skřipova a Jakubčovic za jejich pracovní úsilí a obětavost při těchto pracích (jsou to desítky hodin), které provádějí ve svém osobním volnu a bez nároku na finanční odměnu.