Shromažďování více osob na veřejném prostranství, včetně kostelů je zakázáno.  Proto se mše svaté za přítomnosti věřících, ode dneška až do odvolání ruší.

V naši farnosti se tedy budou slavit mše svaté bez účasti  věřících, privátně, ale na úmysly, na které by byly slouženy veřejně.

Jako možnost se podílet na mších svatých je zde např. vysílání TV NOE, která denně vysílá mši  svatou. Proto sledujte program této TV

Jako příklad uvádíme následující program.

Televize Noe odvysílá denně mši svatou z kaple Telepace, nabídne i přenosy s papežem

Ostrava – Každý den bude televize Noe vysílat z kaple Telepace v Ostravě přímý přenos mše svaté. Mimořádně zařadí ve vybrané dny také mši svatou celebrovanou papežem Františkem z kaple Domu sv. Marty. V pondělí 16. března nabídne televize divákům od 18.00 hodin nový interaktivní pořad s názvem „Uzdrav svou zem“.

Programová změna v souvislosti s šířením koronaviru COVID 19.

Pátek 13. března

12:00 Mše svatá z kaple z Telepace v Ostravě (živě)

18:00 Modlitba za nemocné (živě)

Sobota 14. března