Pořad bohoslužeb v týdnu od 16.1 do 23.1.2022

2. neděle v mezidobí 8:00

Volná mše sv.

Hrabství

Za Marii Richtárovou a manžela, za její sestru Jarmilu a manžela. Za jejich rodiče.

Obsazená
17.1

Sv. Antonín
18.1

Panny Marie, Matky jednoty křesťanů
19.1

Volná mše sv.
20.1

Sv. Fabián

a Šebestián

Za Anežku Adamcovou na 30. den úmrtí

Jakubčovice

Za Marii Třískovou, manžela, vnuka Mirka, ++ rodiče, sourozence a jejich rodiny.
21.1

Sv. Anežka Římska 16:15

Skřipov

Za Bohumila Bzonka, rodiče z obou stran a duše v očistci
22.1

Sv. Vincenc
23.1

3. neděle v mezidobí

Neděle Božího slova

Jakubčovice

Za Milana Kořeného, rodiče, bratry, sestru za živou a ++ rodinu a za duše v očistci.

Za Adolfa Adamce u příležitostí 1. výročí úmrtí

Skřipov

Na poděkování Panu Bohu za 75. let života s prosbou o Boží pomoc a ochranu Panny Marie do dalších let

Ohlášky 16.1.2022

• Dnes je zvláštní sbírka na zaplacení dluhu farnosti. Za týden (23.01.) bude všude SBÍRKA NA BIBLICKÝ APOŠTOLÁT. Do 16. 01. probíhá TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA ČESKÉ KATOLICKÉ CHARITY.
  • Chtěl bych ještě jednou poděkovat za přáni a dar na mé narozeniny. Děkuji za Vaši přízeň, modlitbu a přítomnost.
  • V úterý je památka Panny Marie Matky jednoty křesťanu a začíná týden modliteb za jednotu křesťanu.
  • Příští neděli je NEDĚLE BOŽÍHO SLOVA.
  • V pátek 21. ledna po mši svaté bude první setkání biřmovanců na faře ve Skřipově v 17 hodin. Do konce ledna je možné se přihlásit k této přípravě.
  • V pátek 28. ledna v 17 hodin bude setkání pro rodiče a děti na faře ve Skřipově, které letos přistoupí k prvnímu svatému přijímání v naší farnosti. Na tomto setkání rodiče společně s dětmi si vyrobí svíčku, kterou děti budou zapalovat během mši svaté. Bude to také setkání, na kterém vysvětlím podrobnosti týkající se této událostí.
  • U vchodu do kostela si můžete vyzvednou lístek farního zpravodaje.