Rok uběhl jako voda a magický advent plný očekávání je opět zde. Letošní 1.advent se vydařil plnou měrou. Počasí nám přálo, jako by se sv. Petr v naší farnosti shlídl. Není se taky co divit, děláme vše proto, abychom jeho nárokům vyhověli. Obec dodala strom (díky rodině p.Totha), ve čtvrtek jsme jej nastrojili, postavili betlém a zvoničku, v sobotu farní ženy, po výrobě adventních věnců, nabalily napečené cukroví a začalo sněžit…. V neděli se házelo a házelo a odklízel sníh, vařil punč (tajná receptura Lindovských) a v 16. hod vše začalo. Účast hojná, děti ZŠ krásně zpívaly koledy, otec Adam rozsvítil strom, smažily se kobzolové placky (12 kg těsta), prodával punč (40l alko, 20l dětský), prodávalo se cukroví (90 balíčků), atmosféra výborná. Díky sponzorům, vše bylo dodáno, nakoupeno, napečeno, uvařeno, vyrobeno zdarma farníky, se vydělalo 22 tis. Kč. Tento zisk půjde na úhradu dluhu výstavby fary.