Nastalo nejkrásnější období roku – Vánoce. Náš kostel krásně vyzdobený, si včera slavnostní mši připomenul narození Pana Ježíše a dnes oslavil Boží hod vánoční i za pomoci kostelního sboru, který zpíval při dnešní mši.  Děkujeme všem farníkům, kteří přiložili ruce k dílu a kostel i kaple v Jakubčovicích a Hrabství  slavnostně vyzdobili a uklidili. A kostelnímu sboru, pod vedením Pavly Halfarové, za krásné chvíle při jeho zpěvu ve farním kostele. Přikládáme pár fotek ze Skřipova a Jakubčovic, které se snaží vystihnout  slavnostní atmosféru.

A slovy otce Adama:

O Vánocích nám Bůh dává všechno. Svého Syna, daru všech darů, který nám přináší spásu. Bůh, který nás přichází spasit, nenachází lepší způsob, jak to učinit, než putovat spolu s námi a žít náš život.
V obci uprostřed lesa nálada vánoční panuje. Jakoby navzdory chladné roční době o Vánocích prochází celou zemí teplý proud lásky. Ať Vás vede hvězda až k jeslím s dítětem, které přináší pokoj. Přeji zdraví, víru, naději a lásku. Hodně dobrá do nového roku 2022.
Otec Adam Józef Kasperek